Картинки по запросу вітаємо переможців анімація

KU-33421111

KU-25502 KU-35503 KU-45504 KU-55505 KU-65506 KU-75507 KU-85508 KU-95509 KU-105510 KU-115511 KU-125512 KU-135513 KU-145514 KU-155515 KU-165516 KU-175517 KU-185518 KU-195519 KU-205520KU-215521

Підсумковий аналіз участі шкіл району у довгострокових програмах та районних конкурсах 2016-2017н.р.

5656gp-2

Всеукраїнського природничого конкурсу «Колосок - осіній»

Брало участь 79 учнів.

Отримали:

Золотих сертифікатів - 43

Срібних 1 - 14

Срібних 2 - 9

Срібних 3 - 12

 

Всеукраїнський математичний конкурс «Кенгуру»

Брали участь - 54.

Отримали відмінний результат - 18 учнів

Отримали відмінний результат - 22 учні

Всього переможців - 40 учнів

 

Всеукраїнський конкурс «Геліантус».

Брало участь 122 учні.

І місце - 2 учні

ІІ місце - 5 учнів

ІІІ місце - 7 учнів

Отримали грамоти - 32 учні

Отримали дипломи переможців - 33 учні.

 

9 вчителів школи прийняли участь у конкурсі «Сучасний урок - 2017»

1.       Горлова Н.П.

2.       Матушкіна О.К.

3.       Матюніна О.І.

4.       Деркачова А.Ю.

5.       Зайченко Н.А.

6.       Цигрік М.М.

7.       Перемітько К.О.

8.       Поліщук Н.І.

9.       Лобкова І.О.

10.   Чопенко Р.Є.


Вітаємо переможців

Міжнародного конкурсу "Знай-ка"

(географія, історія, світова література, художня культура)

І місце:

Овдієнко Вероніка  6-А клас

Іващенко Артем  7-С клас

ІІ місце:

Бахметьєв Ілля  6-А

Денисова Яна  6-А

Садовий Данило  7-А

Чепова Ірина  7-А

Фурса Дар'я  7-А

Мірошніченко Софія  7-Б

Завгородній Федір  7-С

Іванова Анастасія  9-А

ІІІ  місце:

Ремаренко Богдан  6-Б

Рижов Андрій  6-Б

Чорнобук Роман  6-С

Дятлов Михайло  7-С

Лічман Ігор  9-Б

Оксененко Олег  9-Б

Тарін Ернест  9-Б


ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ

РАЙОННОГО ТУРУ ОЛІМПІАД

2016-2017 н.рік

предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1

Англійська мова 23.10

Коваль А. - 9А

Ільїн М. - 11А-

Мороз Д. - 10А -

Губа А. - 10А -

Леонідов Є. - 8А

Мельничук Д. - 9А

2

Французька мова

 23.10

Халіф М.- 8А-

Алексійчук С.-8А

3

Укр.мова 29.10

Халіф М.- 8А-

4

Біологія 23.10

Кривоносов Ю. - 8А

Затула К. - 8А

Шокотько А. - 7А

Дмитрієва Д. - 9А

Дика Д. -10А

Ребрина К. - 11а

6

Хімія 29.10

Федорченко Ю.- 8Б

Кузьмін Єгор - 8А

7

Правознавство

22.10

Москалець К. -11А

Колотилін Д.- 11А

Крупцала В. - 11А

8

ОТМ та худ.культура

6.11

Показаченко В. -9А

Джураєва А. - 5А

Назарков Д. - 11А

Клименко К. - 6А

Мельничук Д. - 9А

Мороз Д. - 10А

9

Історія

13.11

Коваль А. -9А

Алексійчук С.-8А

Дмитрієва Д. - 9А

Хоменко Є. - 10А

Іванова А. - 9А

Оксененко О. - 9Б

10

Музика

12.11

Халіф М. - 8А

11

Фізика

19.11

Федоренко Ю - 8Б

Мала В. - 7Б

12

Інформатика

Засадний Р. - 8А

Вовк Д - 8А

13

Праця (дівчата)

Гусейнова Ж - 9Б

Іванова А - 9А

всього

8

13

20


DIC001 DIC002 DIC003 DIC004 
DIC005 DIC006

DIC007 DIC010

21

Наш Девіз: “ Школа – це місце радості для дітей, місце спокою для батьків, місце творчості для вчителя.”