• РАЙНОННІ, МІСЬКИ, ОБЛАСНІ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКІ КОНКУРСИ

  • 1 місце в районному конкурсі на кращий творчий проект, присвячений 70-річчю визволення міста Дніпропетровська від фашистських загарбників посів 8-А клас.

  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика»  Кацай Єва, учениця 4- Б класу,        посіла 2 місце.
  • 2 місце в районному конкурсі «Діти єднають Україну» в номінації «Фотомистецтво».

  • Гран - прі у міському конкурсі творчих поектів " Врятувати від забуття", Павлова Анастасія, 10-А
  • 3 місце у обласному зльоті юних екологів серед 7-11 класів з екологічним проектом у секції " Практична природоохоронна робота" посів  учень 8-А класу Поліщук Денис, керівник Борщова Н.І.
  • 1 місце в міських змаганнях з дитячого футболу " Футбол без меж".
  • Три перших призових місця у різних номінаціях у  міському фестивалі " Ми роду козацького діти, землі української цвіт!".
  • 1 місце в районному конкурсі для молодшої школи " Полчаса на чудеса"
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика» Сьоміна Іванна, учениця 3- Б класу, посіла 2 місце.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика» Чаліф Марія, учениця 5 - А класу,   посіла 2 місце.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика»  Серченко Максим, учень 9 - А класу, посіла 2 місце.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика» Махиня Анастасія, учениця  11-А класу, посіла 2 місце.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика»  Непийвода Дар"я, учениця 11-  А класу, посіла 3 місце.
  • 1 місце в районному конкурсі для старшокласників " Формула успіху", Махиня Анастасія, 11-А
  • 1 місце в обласному турі Всеукраїнської акції " Птах року", учень 8- А класу Поліщук Денис,  керівник - учитель біології Борщова Н.І. 
  • 1 місце у всеукраїнському етапі   Всеукраїнської акції "Птах року -2013" посіла  робота - екологічний проект учня 8-А класу Поліщука Дениса, керівник Борщова Н.І
  • 2 місце в районному конкурсі агітбригад " Ми - за здоровий спосіб життя" посіла команда учнів 8-А класу під керівництвом  учителя біології та основ здоров"я Борщової Н.І. 
  • 3 місце в районному конкурсі на найкращій проект музею, присвяченого війні у Афганістані "Афганістан - мій біль" посіла команда учнів 8-А класу під керівництвом класного керівника, учителя біології та основ здоров"я Борщової Н.І. 
  • 3 місце в обласному конкурсі юних зоологів " Знаю, вмію, дію" посів учень 8-А класу Поліщук Денис, під керівництвом  учителя біології та основ здоров"я Борщової Н.І.
  • 1 місце у районному конкурсі четців посіла учениця 7-А класу Козодой Даша, учитель української мови та літератури Карповська Л.М.
  • 2місце у районному конкурсі "Театральні обрії" посіла команда 5-6 класів.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посіла учениця 7-А класу Козодой Даша.
  • 2 місце у районному конкурсі малюнків "Гірка полин Чорнобилю" посіла учениця 7-А класу Козодой Даша.
  • Гран - прі  у районному конкурсі "Зоряне коло" у номінації "Художнє слово" посіла учениця 7-А класу Козодой Даша.
  • 3 місце у міському конкурсі "Зоряне коло" у номінації "Художнє слово" посіла учениця 7-А класу Козодой Даша.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посів колектив 6-А класу
  • 2 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посів Тамбовцев Дмитро.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посіла учениця 8-Б класу Кірієнко Ксенія.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посіла Лобкова Валерія.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посів ученик 8-С класу Дорошенко Дмитро.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" посів ученик 8-С класу Скляренко Максим.
  • 3 місце у районному конкурсі воєнної інсценованої пісні.
  • 1 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" Посадов Данило.
  • 1 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" Рожков Єгор.
  • 3 місце у районному конкурсі малюнків "Гірка полин Чорнобилю" посіла учениця 9-А класу Попікова Кристина.
  • 1 місце у районному конкурсі малюнків "Гірка полин Чорнобилю" посіла учениця 10-А класу Павлова Анастасія.
  • 1 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" Войткова Софія.
  • 1 місце у районному конкурсі малюнків "Вічна слава героям" Алексейчук Стелла.
  • 2 місце у районному конкурсі  "Театральні обрії" посів театральний колектив сш №62.
  • 3 місце у районному конкурсі "Зоряне коло" у номінації "Художнє слово" посів учень 8-с класу Тригуб Богдан.
  • 2 місце у районному конкурсі "Зоряне коло" у номінації "Вокал" посів дует 6-А класу Показаченко Вікторія, Ткачук Катерина.
  • 3 місце у районному конкурсі "Зоряне коло" у номінації "Хореографія" посів танцювальний ансамбль сш №62
  • 1 місце у районному конкурсі "Зоряне коло" у номінації "Вокал" посів вокальний ансамбль сш №62
  • 1 місце у районній програмі "Лідерський марафон"  посіла лідерська команда сш №62
Наша школа в 2013-2014 навчальному році другий рік поспіль посіла перше місце серед шкіл району у виховній та просвітницькій роботі серед  підростаючого покоління.
  • ОЛІМПІАДИ

  • 3 місце в районній олімпіаді з біології, Бутлеровський Кирило, 10-С клас, учитель Світлична О. В.
  • 3 місце в районній олімпіаді з біології, Заболотна Катерина, 10-А клас, учитель Борщова Н.І.
  • 1 місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва, Павлова Анастасія, 10-А, учитель Кузовлев В.О.
  • 1 місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва, Показаченко Вікторія, 6-А, учитель Кузовлев В.О.
  • 3 місце в районній олімпіаді з образотворчого мистецтва, Ткачук Катерина, 6-А, учитель Кузовлев В.О.
  • 3 місце в районній олімпіаді з географії, Павлова Анастасія, 10-А, учитель  Зацепіна Н.І.
  • 3 місце в районній олімпіаді з географії, Чорнобиль Андрій, 8-А, учитель  Зацепіна Н.І.
  • 3 місце в районній олімпіаді з географії, Коваль Анастасія, 7-А, учитель  Зацепіна Н.І.
  • 1 місце у районній олімпіаді  з  англійської мови, учениця 11 -А класу, Непийвода Дар"я, учитель Кожевнікова Л.Г.
  • 1 місце у районній олімпіаді з трудового навчання та технологій, Ляпустіна Ольга, 11-А, учитель Серебрякова Н. І.
  • 3 місце у міській олімпіаді з  трудового навчання та технологій, Ляпустіна Ольга, 11-А, учитель Серебрякова Н. І.
  • 3 місце в районній олімпіаді з української мови та літератури, Махиня Анастасія, 11-А, учитель Богданова Н.Л.
  • 2 місце в районній олімпіаді з української мови та літератури, Непийвода Дар"я, 11-А, учитель Богданова Н.Л.
  • 2 місце в районній олімпіаді з німецької мови, учениця 10-А класу, Мирошниченко Ольга,        учитель Мазан Н.І.
  • 3 місце в районній олімпіаді з німецької мови, учениця 10-А класу, Мирошниченко Наталія,    учитель Мазан Н.І.
  • 3 місце в районній олімпіаді з історії, учениця 8 -А класу,  Троценко Катерина, учитель Мащенко Ж.М.
  • 3 місце в районній олімпіаді з історії, учень 9-Б класу, Білоконь Владислав, учитель Пелюх Л.В.
  • 2 місце в районній олімпіаді з історії, учень 9-Б класу, Големблевський Дмитро, учитель Пелюх Л.В.
  • 1 місце в районній олімпіаді з історії, учень 9-Б класу, Ангурець Максим, учитель Пелюх Л.В.
  • 3 місце в районній олімпіаді з історії, учениця 10-А класу, Павлова Анастасія, учитель Пелюх Л.В.
  • 2 місце в районній олімпіаді з історії, учениця 11-А класу,  Махиня Анастасія, учитель Пелюх Л.В.
  • 1 місце в районній олімпіаді з фізики, учень 8-А класу, Калашнік Іван, учитель Зайченко Н.А.
  • 2 місце в районній олімпіаді з фізики, учень 8-А класу, Чорнобиль Андрій, учитель Зайченко Н.А.
  • 2 місце в районній олімпіаді з фізики, учениця 7-А класу, Коваль Анастасія, учитель Зайченко Н.А.
  • 3 місце в районній олімпіаді з фізики, учень 8-С  класу, Дорошенко Іван, учитель Зайченко Н.А.
  • 3 місце в районній олімпіаді з фізики, учень 11-А класу, Геращенко Іван, учитель Зайченко Н.А.
  • 3 місце в районній олімпіаді зі світової літератури та російської мови, учениця 11 - А  класу, Непийвода  Дар"я, учитель Нетроніна В.О.
  • 1 місце в міській олімпіаді з історії, учень 9-Б класу, Ангурець Максим, учитель Пелюх Л.В.
  • 3 місце в районній олімпіаді з інформатики, учениця 11-А класу, Махиня Анастасія.
  • 1 місце в районній олімпіаді з правознавства серед 9 класів  посіла учениця 9- А класу  Гусєва Аліна.
  • 2 місце в районній олімпіаді з правознавства серед 9 класів  посіла учениця 9- А класу  Самокіша Діана.

  • 1 місце в районній олімпіаді з правознавства   серед 10 класів  посів учень спортивного 10- С класу Бутлеровський Кирило.  Вчитель Пелюх Л. В.

  • 3 місце в районній олімпіаді з правознавства   серед 10 класів  посіла учениця 10- А класу Должкова Анастасія. Вчитель Пелюх Л. В.

  • 2 місце в районній олімпіаді з правознавства   серед 11 класів  посіла  учениця 11-А класу  Непийвода Дар"я. Вчитель Пелюх Л. В.

  • 3 місце в районній олімпіаді з хімії серед 8 класів, Чернявський Дмитро, 8-Ф. Вчитель Деркачова Г. Ю.
  • 2 місце в міській олімпіаді з правознавства серед 9 класів  посіла учениця 9-А класу  Гусєва Аліна. Вчитель Пелюх Л. В.
  • 3 місце в міській олімпіаді з правознавства   серед 10 класів  посів  учень 10-С  спортивного класу  Бутлеровський Кирило. Вчитель Пелюх Л. В.
  • Роботи учителів школи отримали срібну медаль на Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"

  • Наша школа в 2013-2014 навчальному році  посіла друге місце серед шкіл району по результативності олімпіад.

12.12.2017

Наш Девіз: “ Школа – це місце радості для дітей, місце спокою для батьків, місце творчості для вчителя.”