• 3 місце в районній олімпіаді з біології серед  10класів  Махіня Анастасія 10-А,учитель Борщова Н.І
  • 3 місце в районній олімпіаді  з біології серед 9 класів  Замкова Катерина, 9-А, учитель Борщова Н.І
  • 3 місце в районій олімпіаді з географії серед 9 класів  Гужва Валенин, 9- А клас, учитель Зацепіна Н.І.
  • 1 місце в районній олімпіаді з математики серед 7 класів, Прокопова Ганна, 7- А, учитель Смоленська Н.М.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з математики серед 9 класів, Кирпа Ілля, 9-А, учитель Гладка Н.К.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з математики серед 10 класів, Чернишов Гліб, 10 -А, учитель Гладка Н.К.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з математики серед 11 класів, Попов Олексій, 11-А, учитель Гладка Н.К.
  • 1 місце  в районній олімпіаді з історії серед 9 класів, Бутлеровський Кирило, 9-С, учитель Пелюх Л.В.
  • 2 місце  в районній олімпіаді з історії серед 10 класів, Махиня Анастасія, 10-А, учитель Пелюх Л.В.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з історії серед 8 класів, Големблевський Дмитро, 8-Б, учитель Пелюх Л.В.
  • 1 місце  в районній олімпіаді з права  серед 9 класів, Бутлеровський Кирило, 9-С, учитель Пелюх Л.В.
  • 1 місце  в районній олімпіаді з права серед 9 класів, Апанасова Владислава, 9-А, учитель Пелюх Л.В.
  • 1 місце  в районній олімпіаді з права серед 10 класів, Махиня Анастасія, 10-А, учитель Пелюх Л.В.
  • 2 місце  в районній олімпіаді з права серед 10 класів, Непийвода Дар"Я, 10-А, учитель Пелюх Л.В.
  • 1 місце  в районній олімпіаді з англійської мови серед 9 класів,Горяніна Анастасія, 9-А, учитель Кожевнікова Л.Г.
  • Також наші учні посіли ще  три 3 місця з англійської мови серед 7-8 класів.
  • 1 місце  в районній олімпіаді з праці та технологій серед 9 класів, Кутурга Сергій, 9-А, учитель Саржан В.В.
  • 2 місце  в районній олімпіаді з праці та технологій серед 9 класів, Кирпа Ілля, 9-А, учитель Саржан В.В.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з праці та технологій серед 9 класів, Безручко Влад, 9-А, учитель Саржан В.В.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з праці та технологій серед 9 класів, Лахмітько Денис, 9-А, учитель Саржан В.В.
  • 3 місце  в районній олімпіаді з праці та технологій серед 9 класів, Безручко Влад, 9-А, учитль Саржан В.В.
  • Наші дівчата також посіли два 1 місця та одне 3 місце в районній олімпіаді з праці та технологій серед 9 класів, учитель Серебрякова Н.І.
  • Також наші учні посіли 2 та 3 місця з фізики серед 8-9 класів, учитель Зайченко Н.А.
  • ЗАГАЛОМ У 2012-2013 РОЦІ МИ ОТРИМАЛИ 27 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ У ОЛІМПІАДАХ РАЙОННОГО РІВНЯ.
  •   1 місце в області Всеукраїнська акція «Птах року 2012»,  Керівник Борщова Н.І.
  • 1 місце в  районному конкурсі фільмів « Интервью из прошлого»,  Керівник Борщова Н.І
  • 2 місце в районному конкурсі сценаріїв « Червона книга - символ болі, а починалось все з любові»,  Керівник Борщова Н.І.
  • Почесний диплом на обласному конкурсі юних зоологів за роботу « Зачем животным нужен хвост?» Білоконь Влад, 8 -А, учитель Борщова Н.І
  •  Районний конкурс " Я це бачив сам" - переможці.,  учитель Борщова Н.І. та учителі молодшої школи.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика» Непийвода Дар"я , учениця 10-А класу, посіла 2 місце.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика» Халіф Марія , учениця 4-А класу, посіла 2 місце.
  • У районному конкурсі «Знавців української мови імені П.Яцика» Фартушина Дар"я , учениця 6-А класу, посіла 3 місце.
  • У районному етапі  конкурса  «імені Т.Шевченка»2 місце посіла учениця 6 - А класу Коваль Анастасія.
  • У районному етапі  конкурса  «імені Т.Шевченка»2 місце посіла учениця 7 - А класу Прокопова Ганна.
  • У районному етапі  конкурса  «імені Т.Шевченка»3 місце посіла учениця 10 - А класу Махиня Анастасія.
  • У Всеукраїнській  олімпіаді « Олімпус»  з української мови та математики , переможцем стала Прокопова Ганна - 7А клас, отримала диплом лауреата.
  •                                               ВСЕУКРАЇНСЬКІ  КОНКУРСИ:
  •    «Колосок - осінній»( пиродничі науки) - переможцями стали 36учнів:3олотий сертифікат - 14 учнів, срібний - 22учні).
  •   «Колосок- весняний"( пиродничі науки) - 19-золотих сертифікати, та 32 - срібних сертифікати.
  •    «Російський  ведмедик» - переможцями стали 10 учнів.
  •  «Геліантус» ( пиродничі науки)  -  перемогли - 6 учнів: ( ІІ місце - 2 учні, ІІІ місце - 3учні, 1 грамота з вивчення хімії).
  •   «Патріот»( історія, право, література) -  переможцями стали -3 учні: ІІ місце - 1учень, ІІІ місце - 2учні.
  • «Левеня» -  переможцями стали 5 учнів: відмінний результат - 1 учень, 4 - добрий результат.
  • «Соняшник" - переможцями стали: 13 учнів отримали диплом І ступеня Всеукраїнського рівня , 3 учні - диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 3 учні - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 1 ученьотримав диплом за 1 місце регіонального рівня, 2 учні - отримали 2 дипломи  за 2 місце регіонального рівня, 6 учнів отримали дипломи за ІІІ місце регіонального рівня.
  • "У лукомор'я»  - переможцями стали - 13 учнів9 бронзовий сертифікат,

  •  « Кенгуру» ( математика) -  переможцями стали - 13 учнів отримали високий результат та 26 отримали достатній результат.
  • Всеукраїнський конкурс « Пазл»  -  3 учні стали переможцями.
  • Районний конкурс " До праці та оборони готовий" 1, 2, 3 місця.
  • Районний конкурс " Новорічна іграшка"  1,2 місця.
  • Районний конкурс " Новорічна принцесса 2013" - титул  " Принцесса казки"
  • Районний конкурс" Майбутнє держави - це я, це ти" 1 місце.
  • Міський конкурс " Собори наших душ" , 1 місце
  • "Лідерський проект "EWIVA", почесна грамота за змістовну презентацію.
  • Районний конкурс " За газетними рядками" , 2 місце.
  • Районний конкурс " Історія міст і шкіл" , 1,2 місця.
  • Районний та міський конкурси " Українська народна іграшка", 1 місце.
  • Районний конкурс "Зоряне коло" , 3 місце.
  • Районний конкурс малюнків " Афганістан - мій біль" , 3 місце.
  • Районний конкурс " Театральні обрії", 2 місце.
  • Районний конкурс " Серце на долоні" , 2, 3 місця.
  • Районний конкурс " Полчаса на чудеса", Гран - прі
  • Районний конкурс " Ні  шкідливим звичкам!" , 1 місце.
  • Районний конкурс " Відкрий для себе Україну", 1 місце.
  • Районний конкурс " Гірка полин Чорнобилю" , 1, 2, 3 місця.
  • Наша школа в 2012-2013 навчальному році посіла перше місце серед шкіл району у виховній та просвітницькій роботі серед  підростаючого покоління.
12.12.2017

Наш Девіз: “ Школа – це місце радості для дітей, місце спокою для батьків, місце творчості для вчителя.”