1 Місце в області у  Всеукраїнській акції «Птах року -2011»- блакитна синиця- 1 Місце в області у  Всеукраїнській акції «Птах року -2011»- блакитна синиця. Керівник Борщова Н.І.

- 1 місце в районному конкурсі « Я це бачив сам» Поліщук Д. 6-А.  Керівник Борщова Н.І.

- 3 місце в районній олімпіаді з біології серед 10 класів  Гнелиця Павло, 10-А, учитель Борщова Н.І.

- 2 місце в районній олімпіаді з біології серед 10 класів  Дяченко Ганна 10-А, учитель Борщова Н.І

- 3 місце в районній олімпіаді  з біології серед 9 класів Тогобецький Ігор, 9-А,учитель Борщова Н.І

- 3 місце в районній олімпіаді з біолоігї серед 8 класів  Замкова Катерина, 8-А,учитель Борщова Н.І

- 3 місце в районній олімпіаді з біолоігї серед 8 класів   Давіденко Наталя, 8-Б, учитель Борщова Н.І

- 2 місце в районі   Мій дружний клас, 6-А, Керівник Борщова Н.І.

- 3 місце в області  екологічний кліп , до захисту птахів  Поліщук Д. 6-А, Керівник Борщова Н.І.

- почесна грамота за найкращий сценарій та акторську майстерність

Районна агітбригада   « Нам щастя дарують легені Землі», 6-А, Керівник Борщова Н.І.