• ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії;
  • місце в районній та міській олімпіаді з історії та правознавства;
  • І місце в районній олімпіаді з біології, англійської мови, трудового навчання;
  • ІІ місце - з математики, біології, української мови, історії, правознавства, трудового навчання;
  • ІІІ місце - з фізики, історії, математики, трудового навчання.
  • 6 призових місць в районній олмпіаді з біології ( 8, 9, 10, 11 класи). Учителі Світлична, О. В, Борщова Н.І.
  • - 1 місце в області У Всеукраїнській акції «Птах року -2010». Керівник Борщова Н.І.

- 1 місце в районному конкурсі « Я це бачив сам» Поліщук Д. 5-А Керівник Борщова Н.І.

- 1 місце в районному конкурсі екологічних сценаріїв. Керівник Борщова Н.І.

- 1 міце в районному конкурсі  «Собори наших душ» Марчук Ганна,10-Ю, (петриківський розпис).Керівник Борщова Н.І.

- 3 міце в районному конкурсі  «Собори наших душ» Чистікова Поліна, 5-А, (петриківський розпис).Керівник Борщова Н.І.- 2 місце у міському  конкурсі кабінетів біології

- 2 місце у міському  конкурсі кабінетів біології  .Учителі Світлична, О. В, Борщова Н.І.

12.12.2017