ЯК ВИРІШУВАТИ  РОЗУМОВІ  ЗАВДАННЯ

1. Чітко усвідом умови задачіТочно визнач межі тогощо тобі відомоНайчастіше помилки рішення криються у непотрібному звуженні рамок умов.

2. Переформулюй питання задачіЯк вона може звучати по-іншому?

3.Необхідно  з'ясувати, якої саме інформації тобі не вистачає для відповіді на питання Подумайяк можна знайти цю інформацію.

4. У творчих завданнях найбільш очевидний спосіб вирішення зазвичай не буває кращим. Не поспішай.

5. Спробуй поглянути на задачу по-новому. Аналізуючи свої невдалі підходи до вирішення, відповідай собі: не шаблонні  ці підходив чому їх стереотипність?

6. Використовуй свою підсвідомістьЯкщо ти довго ламав голову над завданнямзанурювався в ньогоале безуспішновідволічись від завдання, не думай про ньогоякийсь часзаймися чим-небудь іншимТвоя підсвідомість саме працюватиме над проблемою іможливовидасть найкращий результат.