ЯК ВИХОВУВАТИ ВОЛЮ

1. Спостерігай за собою протягом якогось часу. Чітко визнач, від
яких звичок або рис характеру ти хочеш позбутися. Це твоя Мета.

2. "Битв
у виграє той, хто твердо вирішив виграти", - писав Лев Толстой. Будь впевнений у собі і в тому, що доб'єшся мети. Без такої упевненності не варто починати.

3. Борись з вадами шляхом їх заміни
 на  достоїнства. Готуючись до того, що це тривалий, поступовий процес. Чим менше насильства над собою, тим краще, але пам'ятай слова Лафонтена: "Шлях, усипаний квітами, ніколи не приводить до слави".

4. Оволодій трьома
методиками Самовпливу: самопідбадрювання, самопереконання і самонакази.

Навчайся бачити в собі іншого - "людину звичок", від поганих якостей якої хочеш позбутися. Спілкуйся і взаємодій з нею. Але ця людина  - це не ти!

5. Умій і відступати. Але завжди пам'ятай, що тактичні поразки не повинні похитнути
 твоєї впевненості у перемозі.

6. Намагайся супроводжувати вплив на самого себе позитивними емоціями, підкріплювати свої перемоги приємними переживаннями.

12.12.2017