ЯК ВДОСКОНАЛЮВАТИ
СВОЇ ЗДІБНОСТІ

1. Прислухайся до свого внутрішнього голосудо своїх бажань та інтересівНе бійся наслідувати комусь - ти все одно залишишся першопроходцем своєї долі.

2. Раннє самовизначення звичайно дає виграш у часіале не треба побоюватися втратити час на пошуки тогов чому ти по-справжньому обдарованийЗ тисячіамериканців-сучасників, яких співвітчизники вважають видатними людьмиміняли свою професію 160 осібу тому числі 37% - двічіа 20% - понад два рази.

3. Еміль Золявеликий французький письменниквранці прив'язував себе до стільцятак що хочеш чи не хочеш - пишиУ всіх геніїв є тільки одна спільна риса -величезна працьовитість.

4. Гете сказав"Хто хоче досягти великоготой повинен вміти обмежувати  себеХто жнавпакихоче всього, той насправді нічого не хоче і нічого не досягне".Але обмеження не повинно обертатися обмеженістюНеобхідною передумовою для справжнього оволодіння однією сферою діяльності є різноманітність знаньта інтересів.

5. Якщо у тебе немає здібностей до чогосьале є велике бажання саме цією областю займатися - це не трагедія. В психології існує  ефект заміщення: іншіособистісні риси зможуть компенсувати відсутні компоненти здібностей.