ЯК СПРАВИТИ ПЕРШІ ПОЗИТИВНІ ВРАЖЕННЯ.

1. Одягніться такщоб відповідати очікуванням іншої людини.
Одягніть те, щона думку іншої людинибуде підходящим для ситуації.
2. Побачивши  людинупосміхніться
Посміхніться саме цій людині.

3. Встановіть та підтримуйте контакт очима
Поки хтось щось кажедивіться на людинуні вниз і ні в сторонуале не переграйтене треба дивитися не відриваючисьяк то кажуть, не дивіться TV.

4. Привітайтеся першим і простягніть руку
Рукостискання має бути міцним - не слабкийале і не «кісткоподрібнюючим».

5. Щиро вітайте людину, що входить.
Краща форма вітання "Радий бачити Вас", ніж "Як ся маєте?"
6. Називайте увійшовшого по імені.
Вимовляйте його ім'я впевнено і твердоБудьте впевнені в томущо називаєте  ім'я правильно.

7. Не говоріть занадто тихо або дуже голосно.
Якщо говорити тихото люди можуть вирішитищо ви в небезпечному станіЗ іншого бокуможливодеякі можуть вважати гучність грубістю.

8. Якщо Ви господар, проявіть знаки гостинностізапропонуйте каву або прохолодні напої.
Якщо Ваш гість є представником іншої культуризаздалегідь з'ясуйтеякі у нього (неї) уявлення про гостинність
9. Якщо зустріч відбувається у Вашому кабінетізустріньте людину при входіЩе краще зустріти його (її) близько Вашого кабінету і проводити до себе.

10. Якщо Ви гістьповодьтеся такщоб не образити господаря та інших    гостейВивчіть місцеві звичаї.

11. Дізнайтеся всещо можливо про людину і її компанію.
       Використовуйте свої знання під час бесіди.

12. Вивчіть основні правила етикету чемності.  Не перебивайте іншогоЯкщо ви сумніваєтеся у своїх знаннях
       зверніться до книги з сучасного ділового етикету.

13. Постарайтеся більше слухатиа не говорити
Ви будете виглядати інтелігентнимповажаючим і турботливимОднакякщо співрозмовник - хороший слухач і хочещоб ви поговорилизробіть йому ласку.