ЯК РОЗВИВАТИ СВІЙ РОЗУМ

1. Пам'ятайрозум не зводиться до пам'ятішвидкості мисленняобсягу знаньРозум містить у собі різні властивості особистості.

2. Мало чиї уми гинуть від зносув основному вони іржавіють від неповного використанняКористуйтесь будь-якою можливістю включити свій мозок в роботу.Перевантажити його майже неможливо.

3. Завзятість і наполегливість можуть компенсувати недостатню швидкість мисленняНизький рівень інтелекту - це не клеймо на людині.

4. АналізуйСебеінших людейвчинкиситуаціїявищаВесь час став перед собою питання: чому? яка могло бути інакшев чому причиниякі можливі наслідкиІ відповідай на нихроби висновки.

5. Стався самокритично до свого розуму і доброзичливо до розумової діяльності іншихУсвідомлюй межі своїх знаньсвоєї компетентностіале не принижуй своїможливості.

6. Одна з найголовніших переваг розуму - здатність до концентрації  увагиВчись концентрувати свою увагу на необхідному предметівідключаючись від усьогостороннього. Тренуйся постійно!

7. "Не дозволяй твоєму язику випереджати твою думку", - радив древньогрецький філософ ХілонА Шекспір ​​казав"Де мало слівтам вагу вони мають".