ЯК КОРИСТУВАТИСЯ
СВОЄЮ УЯВОЮ

1. Уява - сильна зброя проти багатьох власних проблем. Але цією зброєю можна і поранитися самому. Навчись не слідувати за  уявоюа керувати нею.

2. Відмовся від звички давати уяві повну свободу.

3. Іноді нам буває потрібно позбутися нав'язливого образу нашої фантазіі або пам'ятіАле намагатися не представляти конкретний образне думати про нього -все одно що гасити багаття газом. Потрібно не боротися з певним образом, а думати про інше.

4. Багатаяскравасоковита уява нам необхідна в життіТренуй здатність цілеспрямовано викликати чіткий зоровий образ, наприкладтак: подивись на стаканз водоюзакрий очі і відтвори якомога точніше цей образзнову відкрий очікорегуй образ аж до збігу з конкретною картинкою.

5. Буваючи на природі, біля річкив лісізапам'ятовуй обстановку і відчуття відпочинкуУдома, коли втомишся, сядь в кріслозакрий очі і уяви на кілька хвилин цейобраз річкиліси і своє відчуття спокою і блаженства на природіТи відмінно відпочинеш.

81