ЯК КЕРУВАТИ СВОЇМИ ЕМОЦІЯМИ.

1. Повністю позбавитися від емоцій і нерозумноі неможливо. Але немає емоцій поганих або хорошихНа думку Жан-Жака Руссо"всі пристрасті хорошіколими володіємо нимиі всі поганіколи ми їм підкоряємось".

2. Джонатан Свіфт сказав"Віддаватися гніву - це все однощо мстити самому собі за провину іншого". Візьми ці слова собі за  девізі ти станеш більш  урівноваженим та оптимістичним.

3. Необхідна умова радісного настрою - хороші взаємовідносини з людьмиІ навпаки: радісне сприйняття життя - запорука симпатії і розташування до тебеіншихДай собі установку на добре і шанобливе ставлення до людей. Правий Шекспір​​: "Неправильно думати, ніби різкий тон у спілкуванні з людьми є ознакапрямодушності і сили".

4. Не намагайся просто придушити в собі емоціїПригнічені почуття все одно виллються назовні тим чи іншим способом або можуть стати причиноюзахворювання. Краще "відіграти" ці емоції зовніале без шкоди для оточуючих.

5. Якщо у тебе виникло роздратування або злість, не борись з нимиа спробуй "відокремити" їх від себе. Поспостерігай  за їх протіканнямзнайди і проаналізуйпричину їх появиі ти переконаєшсянаскільки дрібна і несерйозна ця причинаВсе це сприяє згасанню негативних емоцій.

6. У відносинах з близькими людьми часто буває потрібно відверто сказати про свої почуттящо виникли в тій чи іншій ситуації. Це набагато кращеніжфальш і закритість в спілкуванні.

83