КІЛЬКА КОРИСНИХ УСТАНОВОК
У СПІЛКУВАННІ
1. Ніколи не поспішай робити категоричних висновків по першому враженнюособливо уникай негативних оцінок.

2. Пам'ятай про тещо всі люди різні, кожна людина унікальна і неповторнаВ житті не варто відносити людину до якогось типу«класифікувати» людей.

3. Ми часто ображаємось на людей або незадоволені нимитому що вони не виправдовують наших очікуваньне вміщуються в ті рамкиякі ми їм відвелиАлелюди зовсім не зобов'язані бути такими, якими ми бажаємо їх бачити.

4. Пам'ятай про тещо будь-яка людина в своїй суті має унікальну здатність до зміни.

5. Ніколи не плутай поведінку людини та її особистістьОцінюючи вчинок людини, ні в якому разі не вішай ярлик на її особистість.

6. Навчися приймати будь-яку людину цілком, такою якою вона є - з усіма її перевагами і недоліками.

7. Як говорив Дейл Карнегіякщо хочеш переробити людейпочни з себе - це і корисніше, і безпечніше.

11.12.2017