Безпека дітей в мережі Internet

Проблема безпеки дитячої web - подорожі є на сьогоднішній день гострою і актуальною. Для підростаючого покоління Інтернет є місцем для навчання , відпочинку і спілкування з друзями. Занурення у віртуальний світ , втім , так само , як і наш реальний світ , таїть у собі багато небезпек. Перед тим як дозволити дітям виходити в Інтернет самостійно, скористайтеся правилами , які рекомендує web - сайт Microsoft.com .

Десять фактів , які потрібно повідомити дітям заради безпеки в Інтернеті.
Якщо ви не впевнені , з чого почати , ось кілька рекомендацій , як зробити відвідування Інтернету для дітей повністю безпечним.
1 . Заохочуйте дітей ділитися з вами їх досвідом в Інтернеті.
2 . Відвідуйте Мережу разом з дітьми.
3 . Навчіть дітей довіряти інтуїції. Якщо їх в Інтернеті щось турбує , їм слід повідомити це вам .
4 . Якщо діти спілкуються в чатах , використовують програми миттєвого обміну повідомленнями , грають або займаються чимось іншим , що вимагає реєстраційного імені , допоможіть дитині його вибрати і переконайтеся , що воно не містить ніякої особистої інформації.
5 . Наполягайте на тому , щоб діти ніколи не видавали своєї адреси , номера телефону або іншої особистої інформації; наприклад , місця навчання або улюбленого місця для прогулянки.
6 . Поясніть дітям , що різниця між « правильним» і « неправильним » однакова як в Інтернеті , так і в реальному житті .
7 . Навчіть дітей поважати інших в Інтернеті. Переконайтеся , що вони знають , що правила хорошого тону діють скрізь - навіть у віртуальному світі.
8 . Наполягайте , щоб діти поважали власність інших в Інтернеті. Поясніть , що незаконне копіювання чужої роботи - музики , комп'ютерних ігор та інших програм - є крадіжкою .
9 . Скажіть дітям , що їм ніколи не слід зустрічатися з друзями з Інтернету. Поясніть , що ці люди можуть виявитися зовсім не тими , за кого себе видають.
Скажіть дітям , що не все, що вони читають або бачать в Інтернеті , - правда. Привчіть їх запитувати вас , якщо вони не впевнені.
10 . Контролюйте діяльність дітей в Інтернеті за допомогою сучасних програм. Вони допоможуть відфільтрувати шкідливий вміст , з'ясувати , які сайти відвідує дитина , і що вона робить на них.

11.12.2017