1 червня 2017 року
День захисту дітей
відбулося відкриття пришкільного табору
«Пізнайки»

Цього року двері табору прийняли 60 вихованців, які були розподілені на 3 загони :
1 Загін «Посмішка»;  2 Загін «Веселка»;   3 Загін «Капітошки».
Але так як цей день відзначаються - Міжнародний День Захисту Дітей, для вихованців табору, була підготовлена цікава Квест - програма «Чарівна подорож».  Діти залюбки відвідали містечко Творчості, Спортладнію, Музиколандія та селище Природниче. В нагороду після подорожі до кожного містечка, кожен загін отримував квітку, і в кінці подорожі всі загони разом утворили чарівну квіткову галявину.  Також в рамках співпраці з організаціею «ЮНІСЕФ» вихованцям табору «Пізнайки» було подаровано 5 настільних ігор а також кожна дитина отримала сок, цукерки та повітряну кулю.

Так виглядає наша спальня

Другий день
2 червня 2017
у пришкільному таборі «Пізнайки» називався
«День відкриття малих Олімпійських ігор».
О 8:30 день розпочався ранковою зарядкою, яку провила вчитель фізичної культури Цигрик М.М.

Щоб здоровим, сильним бути,
Треба нам про сум забути.
Спортом треба всім займатись
І частіше усміхатись!
Бо усміхнена людина - Це здоров'я половина!

Також до шкільного табору в цей день завітав ляльковий театр. До речі, до перегляду вистави були запрошені  і  учні сусідніх шкіл: №31 та №89.

Але найцікавіше розпочалося 0 12:30 - урочисте відкриття Малих олімпійських  ігор. Дітлахи голосно промовили назви своїх спортивних загонів, та промовили клятву спортсмена.

І в кінці  - запальних танок для дітлахів нашого пришкільного табору «Пізнайки»

Комп'ютерний кружок

Третій день
 ( 6
у пришкільному таборі «Пізнайки» називався
«День відкриття малих Олімпійських ігор».

Четвертий день
7 червня 2017