10 - 11 березня 2016 року команда школив скаді: вчителя історії Пелюх Л. В. та учнів 10-11 класів: Неверової Світлани,  Науменко Вікторії, Поліщука Дениса, Ільїна Микити приймала участь в навчально - методичному семінарі «Сучасні виклики та проблема в українському суспільстві».

sych_vik_2

Учні були підготовлені як екскурсоводи пересувної фотовиставки  «примирення в Українському суспільстві від енергії протесту до енергії творення»

З 17 по 21 березня ця виставка була в школі. Її відвідали 15 груп дітей та вчителів (всього 385 чоловік) . Ми раді були приймати учнів шкіл № 89,115.

З відгуків відвідувачів фотовиставки:

«Каждый имеет право голоса. Ура!» (7 класс)

«Мы разговаривали с экскурсоводами, как с равными» ( 6 класс)

«Эта беседа о жизни настроила меня и вселила уверенность в то, что я смогу справиться со своими проблемами. Теперь у меня хватит на это сил» (10 класс)

«Гиды смогли так настроить публику, что мы все не боялись высказывать свое мнение, свои чувства. Хотелось услышать всех одноклассников» (10 класс)

«Очень яркая выставка о сильных духом людях. Помогает многое понять. переосмыслить и оценить» (11 класс)

sych_vik_1 sych_vik_3

sych_vik_6 sych_vik_7