Директор школи Світлична Олена Василівна та вчитель історії Пелюх Лариса Вікторівна прийняли участь у науково- практичному семінарі програми Ради Європи "Підтримка освіти прав людини та демократичного громадянства в країнах Східного партнерства", який відбувся у м. Дніпропетровську 15 - 17 лютого 2016 р.

Програма семінару була змістовною, актуальною і цікавою для всіх його учасників - директорів та вчителів історії.

Сучасна політика у сфері освіти Ради Європи та Європейського союзу визначає роль школи як двигуна розбудови демократії. У кожній школі необхідно створити умови й атмосферу, що відповідають демократичним цінностям.

На семінарі директорам і вчителям були надані орієнтири, ресурси і інструменти, завдяки яким може відбутися створеня демократичної школи.

Експерти з питань ОДГ: Поліна Вербицька (Україна) та Пітер Крафт ( Німеччина) переконливо довели, що немає іншого способу навчити молоде покоління демократії, як забезпечити йому щоденний досвід демократії у кожному аспекті і на кожному рівні шкільного життя.

olimp_pravo_1

olimp_pravo_2

olimp_pravo_3

Складовою частиною семінару був урок з громадянської освіти в 7 - А класі на тему: «Чому люди не погоджуються один з одним?», який провела вчитель Пелюх Лариса Вікторівна