До Дня космонавтики для учнів 3-4-х класів була організована екскурсія до Аерокосмічного коледжу. Перед початком подорожі до перегляду представили невеличку презентацію про перших космонавтів, зосередили увагу на дрібничках підготовки до польоту у відкритий космос, а також розповіли про  тварин, що були першими пізнавачами космосу.  Показали динаміку розвитку будування  космічних кораблів та удосконалення їх протягом років.Студенти  навчального закладу провели захоплюючу та пізнавальну розповідь про різні види ракет, особливості їх будови та відкрили багато нового для початківців про ракетні установки.Та найцікавіше чекало дітей наприкінці - учням показали справжню ракету, де всередині вміщені всі її деталі, а також справжній супутник.Також не залишила байдужими учнів екскурсія  до «Музею минувшини», що знаходиться в бібліотеці коледжу. Дві кімнати містили експонати  народного побуту та історичного минулого.

-4-003     -4-010

-4-013     -4-014