Було проведено:
- виставку малюнків "Ми - діти твої Україно!":
mi_dit_1

mi_dit_2

Виставку дитячих робіт:

vistav_1

- Виховний захід у 4-х класах на тему: «Завірюха надворі - поживні страви на столі»:

vih_zah_4h

Виховний захід у 1-Б класі "Символи України":
simv_ukr_1

simv_ukr_2

simv_ukr_3

- Виховний захід у 2-В ласі "В гостях у осені":
simv_ukr_4

simv_ukr_5

simv_ukr_6

Згідно з річним планом школи у листопаді місяці з 17.11 по 27.11.2015 року  була проведена декада початкової школи. Складені цікаві різноманітні заходи, які носили творчий та навчальний характер.  На проведення заходів було відведено  два тижні. Вчителі початкових класів провели відкриті уроки, відкриті виховні заходи, змагання та конкурси. Під час декади проведені були конкурси: «Україна очима дітей», «Співай Україно», конкурс читців, конкурс « Осінніх букетів, виставка дитячих поробок. Цікавими були всі підготовлені заходи : у 1Б - виховний захід « Символи України», у 2Б - виховний захід « Володимир Великий», у 3А та 3Б класі - виховний захід « Свято квітів». Проведені цікаві уроки :  у 1А  класі - урок з математики « Лічба предметів в межах 10», у 1І - урок з читання « Звук Б. Букви Г. Українська народна казка « Колосок», у 2А - урок розвитку мови « Побудова й записування речень»,  2В - урок народознавства « У гостях у Осені», 4А та 4Б показали бінарний урок з   основ здоров'я та  народознавства  «Завірюха на дворі - поживні страви на столі» ( «Абетка харчування» ) Всі заходи відвідували адміністрація школи  та колеги, які високо оцінили підготовку та проведення.

Діти, разом з вчителями та батьками  активно брали участь у запропонованих заходах , тому і переможців було багато. За результатами тижня  нагороджені найкращі  учні на підсумковій лінійці. Результативність проведених заходів обговорено на методичному об'єднанні.

12.12.2017