Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.
      Мета дистанційного навчання — надати освітні послуги, застосовуючи у навчанні сучасні інформаційно-комунікаційні технології.

Для дистанційного навчання нашими вчителями-предметниками та вчителями початкових класів було:

1. Створено Google-класи з географії, біології, англійської мови, німецької мови, хімії, української мови та літератури, зарубіжної літератури, основ здоров’я та природознавства, інформатики, математики. Для приєднання до класу необхідно перейти за посиланням classroom.google.com/h . Там у верхньому кутку хрестик, натискаємо на нього і вибираємо приєднатися. Вводимо код вашого класу, який вам повинен надати вчитель.
Google Classroom v6.2.121.06.34 - скачать программу на андроид ...
2. Створено групи у Viber (батьки, діти, вчителі) та використання соціальних мереж, відеозв’язок через ZOOM та зворотній зв’язок по телефону та електронною поштою для надання завдань та їх перевірок.
 Кнопки для чатов Whatsapp, Viber, Telegram    Zoom создает проблемы с безопасностью у Applе      Gmail логотип PNG

3. Перегляд відеоуроків на каналі YouTube та за допомогою телевізійних програм.
на YouTube бесплатно значок из Visoeale Social Media     Smart TV — Википедия
4. Додатки до уроків «Інтелект України» https://batky.intellect-ukraine.org
Інтелект України | Зорянський НВК
5. Використання платформ та сайтів prometheus.org.ua, itknyga.com.ua, idf.ua.

29.05.2020