Шкільний челендж STOPКОРОНАВІРУС

Коронавірус влаштував країнам світу один із найтяжчих викликів століття. Але чітких правил, як можна швидко зупинити його розповсюдження, немає. І країни самі обирають свій шлях – хтось кращий, хтось не дуже. Кількість тих, хто захворів на COVID-19, у світі 145 мільйонів, понад 3 мільйони людей уже померли. І цей безпрецедентний виклик із боку коронавірусної пандемії спричиняє різні реакції країн, які намагаються зупинити, або хоча б сповільнити, її розповсюдження – від карантинів і вимог тримати фізичну відстань між людьми до обов’язкового носіння масок і майже повних заборон виходити з дому.

Наша школа оголошує та пропонує взяти участь у челенджі STOPКОРОНАВІРУС, в якому ми пропонуємо обрати зображення з закликом дотримуватись карантинних правил та розмістити у соціальних мережах з хештегами #STOPКОРОНАВІРУС, #ШКОЛА_62_ДНІПРО (В хештезі #ШКОЛА, кожен хто прийматиме участь не з нашого закладу, зможе написати свій)

ФОТОЗВІТИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ