Тиждень писемності та мови

Протягом 9-13 листопада 2020 року було проведено “Тиждень писемності та мови”. В класах початкової школи було проведено різноманітні уроки “На гостини до бджілки Поліни”, “Парад букв”, “Українська мова – це моя рідна мова”, “Рідна мова в серці кожного”, “Наша мова солов’їна”, “Хто багато читає, той багато знає”, мовні вікторини “Сходинки до української мови”, “Рідна мова в серці кожного”, “Подорож океаном рідної мови”, екскурсія в історію “Мова – жива скарбниця історії народу”. В старшій школі були проведені уроки “Повна серйозність: хто швидше дасть правильну відповідь на питання з орфографії?”, “Джури козака Швайки”, “Хто швидше?”, “Про Хуху знають усі!”, вікторини “Твори Л.Українки”, “Просте речення”, інтелектуальні ігри “Щирі українці”, “Я люблю українську мову”, написання диктанту “Мовні обов’язки громадян”.